Суббота, 27 Июля 2024, 09:57

Подрастём.com
Издание для будущих и молодых родителей

[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
шукаю сировину для солодкого
stendalokb45Дата: Суббота, 13 Июля 2019, 16:04 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Доброго дня, форум. Захопилася кондитерською справою, поки що на рівні новачка, але може й далі піду. Стикнулась з проблемою - де купити якісну сировину для виготовлення солодкого? Бо в магазинах не купишь те що потрібно, а якщо там і продають щось, то ціна завелика.
 
dashkovaktrДата: Суббота, 13 Июля 2019, 16:04 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Ви знаєте, завеликі ціни, при поганенькому виборі - це взагалі зараз проблема і не тільки для кондитерів. Я останнім часом часто на Розетці товари замовляю, пошукайте в них.
 
stendalokb45Дата: Суббота, 13 Июля 2019, 16:05 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





От не думала, що на Розетці можна сировину для тортів та десертів замовляти.  Мені хотілося б знайти спеціалізований магазин для кондитерів.
 
innasuhova83Дата: Суббота, 13 Июля 2019, 16:07 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





Рекомендую заглянути у магазин Тортіно - вони продають сировину та інвентарь дл кондитерів Цей сайт мене останнім часом часто виручає. Частіше я в них замовляю натуральний шоколад, він в них набагато дешевший, але іноді замовляю, горіхи та цукати. Так що якщо щось шукаєте, то скоріше за все знайдете там. Ось посилання на каталог магазину https://tortino.com.ua/product-category/suhofrukty-gorihy-nasinnya/
 
sheludkosvtlДата: Суббота, 13 Июля 2019, 16:08 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Привіт, а я коли не можу знайти в наших магазиная, якийсь інгридієнт, у магазині Рай Кондитера замовляю, вибір мене повністю вдовольняє, такі речі шукати треба на їхньому сайті.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Лучшие статьи

Материалов за текущий период нет.