Наш час – час змін та нових зрушень. Суспільство зацікавлене, в першу чергу, в людях високого професійного рівня знань та ділових якостей, які були б здатні приймати нетрадиційні рішення, вміти творчо мислити. Керівництво нашої держави в особі президента вказало, що єдиним пріоритетом розвитку України є освіта, причому вона має бути якісною. У формування багатьох якостей важливу роль відіграє така шкільна дисципліна як математика. Професійний же пошук вчителя завжди пов'язаний з пошуком. Тож які підручники будуть мати місце на партах учня чи можливо перевага буде надана іншим параметрам – вирішувати саме педагогові. Вчитель повинен організувати та керувати навчальну діяльність школярів. а зробити це можна лише за допомогою різноманітних педагогічних технологій.
Як відомо освіта – один із головних інститутів соціалізації особистості. Пріоритетна ціллю можна назвати шлях створення вільної, відповідальної, гуманної особистості, яка буде здатна до подальшого саморозвитку. Самі лише зошити з красивими нотатками тут не допоможуть. Освічена людина, яка легко орієнтується в динамічному суспільстві, швидко освоює нові сфери діяльності, може проаналізувати кожну ситуацію, оцінити її та прийняти правильне рішення. Формула застосування та введення у вжиток концептуально нових технологій інформаційного змісту в параболу навчально-виховного процесу дозволяє вчителю втілити в життя ряд своїх педагогічних ідей, представити їх на розсуд колег та отримати оперативний відгук. а можливо навіть створити підручник, наприклад як зробив досвідчений автор Мерзляк, та відкрити його широкому загалу.
Сучасний період розвитку цивілізованого суспільства має наметі усвідомлений процес інформатизації. Великі можливості ховаються в використанні комп’ютерів під час навчання математиці. Ефективність їх застосування залежить від кількох факторів, в тому числі і від рівня самої техніки, і від якості навчальних програм, що використовуються, і безпосередньо від методики. Інтернет стає ж допоміжним елементом у цьому ланцюгові та сприяє кращому закріпленню набутих вмінь та знань. Широке розмаїття зразків ілюстративного матеріалу, мультимедійних та інтерактивних моделей підіймають процес навчання на новий рівень. Тож такі новації здатні покращити якість надання освітніх послуг та підвищити рівень засвоєних учнями знань. |