Воскресенье, 25 Февраля 2018, 11:25

Подрастём.com
Дети и родители - взрослеем вместе!


» Новости » Технологии » 2016 » Ноябрь » 21 » 13:45

Феномен дівчат з Еквестрії

Родители и дети. Феномен дівчат з Еквестрії

З 1982 року дівчатка-дошкільниці збирають пластмасових поні з блискучими гривами. На крупі кожної конячки — cutie mark, унікальний символ. Постійно випускаються нові набори; колекціонери міряються поголів'ям маленьких конячок, справжні фанати купують потертих поні, реставрують та розфарбовують їх на новий лад. Загалом, поні — такі собі чотириногі Барбі.

До речі, онлайн ігри Барбі зараз на рівних сперечаються за лідерство з іграми дівчата Еквестрії на теренах мережі Інтернет, тобто популярність цих персонажів є просто феноменальною.

«Дружба – це диво» — далеко не перша спроба перенести пластмасових конячок на екран: у вісімдесятих виходив телесеріал, пізніше було випущено близько десятка відеофільмів. Втім, попередні інкарнації і близько не наблизилися по популярності серіалу 2010 року. Про що ж розповідає мультфільм про поні та дівчат з Евестрії, чому шаленою популярністю користуються ігри дівчата Еквестрії? Цікаво, які події серіалу так захопили мільйонну аудиторію в усьому світі.

Події серіалу про дівчат Еквестрії

У Еквестрії, казковому королівстві, населеному поні (звичайними (також відомими як «земні»), пегасами та єдинорогами), живе з домашнім дракончиком Спайком головна героїня серіалу — Твайлайт Спаркл, яка цілодобово проводить час у бібліотеці. Принцеса Селестія, вчитель Твайлайт, посилає її в містечко Понівіль дослідити феномен дружби. Там Твайлайт знайомиться з п'ятьма іншими поні: пацанкою Рейнбоу Деш, працьовитою Еплджек, гіперактивною Пінкі Пай, тихонею Флатершай та модницею Раріті.

Над Еквестрією нависає загроза: як і пророкували книги, з небес на землю спускається лиходійка Найтмер Мун, сестра Селестії. Відважні поні збираються в дорогу. По дорозі кожна демонструє позитивні якості, рятуючи весь загін. У момент фатального протистояння з'ясовується, що шістка поні уособлює легендарні Елементи Гармонії, здатні перемогти зло. Найтмер розкаюється у скоєному, і в Еквестрії запановує пасторальне щастя.

Твайлайт залишається в Понівілі зі свіжонабутими подругами. Наприкінці кожного епізоду поні доповідає принцесі (а заодно і юному глядачеві), що нового вона дізналася про дружбу.

Однак на початку другого сезону випадкова сварка поні у кам'яній статуї пробуджує Дискорда, бога Хаосу та давнього ворога Селестії і Місяця. Одного разу сестри вже перемогли його за допомогою Елементів Гармонії і перетворили на статую. Селестія терміново закликає подруг до палацу, бо вони нові носительки Елементів, а отже вони мають перемогти Дискорда. Той краде Елементи, але залишає підказку, згідно якої, ті заховані у королівському саду-лабіринті. Поні кидаються туди, але Дискорд затіває свою гру. Твайлайт та Раріті позбавляються рогів, а Рейнбоу Деш і Флатершай — крил. Після цього Дискорд розділяє їх в лабіринті і кожній поні доводиться діяти самостійно. Бог Хаосу обдурює кожну з них. Еплджек стає брехухою, бо як їй здається, це єдиний спосіб врятувати дружбу. Раріті здається, що всі хочуть забрати у неї величезний коштовний камінь, хоча насправді це звичайний кругляк. Пінкі Пай починає здаватися, що всі сміються за її спиною. Рейнбоу Деш зраджує подруг, бо їй здається, що напали на її будинок. Флатершай чинить опір довше за інших, але Дискорд насильно перетворює її на злобну поні. Твайлайт залишається одна і несподівано розуміє, що шарада розгадана невірно, і Елементи насправді знаходяться в Понівілі. Але застосувати їх марно, бо Дискорд зруйнував дружбу подруг. Твайлайт падає духом та збирається покинути Понівілль, однак старі листи до Селестії пробуджують у ній бажання боротися. Вона ділиться з подругами найкращими спогадами, і вони перемагають Дискорда.

Наступні серії так, як і у першому сезоні є побутовими, проте з'являється невелика відмінність: відтепер листи принцесі Селестії пише не тільки Твайлайт, але й інші герої серіалу. У фіналі Твайлайт та подругам доводиться відбивати навалу на Кантерлот армії чейнджлінгів-перевертнів на чолі з королевою Кризаліс, яка мала вигляд нареченої брата Твайлайт принцеси Кейденс.

У третьому сезоні головним антагоністом є узурпатор Кришталевої імперії — лиходій-єдиноріг Сомбра, місцевий Саурон, який має вигляд величезної тіні. Коли він та проклята їм на тисячу років імперія повернулися, шістці поні довелося відправитися туди на допомогу принцесі Кейденс та допомогти місцевим поні згадати про любов і світло у їхніх серцях, які знищують Сомбру. Наприкінці сезону за численні заслуги перед Еквестрією та за завершення заклинання Свірла Бороданя, легендарного чарівника, Твайлайт стає принцесою-алікорном, а Флатершай у тому ж сезоні сприяє наверненню Дискорда на бік добра.

У четвертому сезоні всім доводиться зіткнутися з серйозними труднощами та жертвами. Спочатку хвороба Дерева Гармонії — джерела елементів, яка змушують відмовитися від нього як від зброї з захисту Еквестрії, щоб воно вилікувалося. Потім кожній з подруг Твайлайт доводиться робити важкий вибір в умовах, коли важко відповідати своєму духу дружби та своєї чесноти. І, нарешті, навала Тирека та захоплення ним всієї магії поні Еквестрії змушує Твайлайт пробачити Дискорда, який зрадив їх і пожертвувати всією магією алікорнів, щоб перемогти ворога. Коли це відбувається, принцеса Твайлайт отримує новий будинок та нову місію - поширювати з подругами магію дружби по світу.

Феномен популярності дівчат з Еквестрії

На превеликий подив творців серіалу, стежити за пригодами поні стали не тільки дошкільнята, але й доросла чоловіча аудиторія.

Стаття у блозі Cartoon Brew про поганий стан справ у сучасній анімації викликала бурхливе обговорення. Завсідники сайту перейнялися теплими почуттями до мультфільму, розтягнувши його на цитати, меми та скріншоти. І понеслося — фан-сайт Equestria Daily щодня відвідує сотні тисяч фанів мультфільму, які називаються броні (від bro і pony).Клуб родителей ПОДРАСТЕМ, категория: Технологии

Новости по теме:
Лучшее видео
00:01:57

Метеорит

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:16

Тунец и цветы из сыра

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:23

Салат из свеклы с тмином

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:02:32

Выступлением Татьяны Зыкиной

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:46

Фабрика: «Мы паримся о третьей солистке»

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:00

Самонадеянный лыжник

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:00:49

Анфиса Чехова: «Я прекрасна»

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:09

История Ford

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:03:38

Интриган

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0


Календарь беременности

Наш опрос
Сколько детей вы хотели бы иметь?
Всего ответов: 1186
Реклама на портале


Детские онлайн игры
Игра Сокровища Пенелопы
Игра: Сокровища Пенелопы
Игра Мистические истории. Остров надежд
Игра: Мистические истории. Остров надежд
Игра ClickPLAY!
Игра: ClickPLAY!
Игра Джоанна Джейд и врата Ксибальбы
Игра: Джоанна Джейд и врата Ксибальбы

Лучшие статьи

Материалов за текущий период нет.