Среда, 13 Декабрь 2017, 14:56

Подрастём.com
Дети и родители - взрослеем вместе!


» Новости » Технологии » 2016 » Ноябрь » 21 » 13:45

Феномен дівчат з Еквестрії

Родители и дети. Феномен дівчат з Еквестрії

З 1982 року дівчатка-дошкільниці збирають пластмасових поні з блискучими гривами. На крупі кожної конячки — cutie mark, унікальний символ. Постійно випускаються нові набори; колекціонери міряються поголів'ям маленьких конячок, справжні фанати купують потертих поні, реставрують та розфарбовують їх на новий лад. Загалом, поні — такі собі чотириногі Барбі.

До речі, онлайн ігри Барбі зараз на рівних сперечаються за лідерство з іграми дівчата Еквестрії на теренах мережі Інтернет, тобто популярність цих персонажів є просто феноменальною.

«Дружба – це диво» — далеко не перша спроба перенести пластмасових конячок на екран: у вісімдесятих виходив телесеріал, пізніше було випущено близько десятка відеофільмів. Втім, попередні інкарнації і близько не наблизилися по популярності серіалу 2010 року. Про що ж розповідає мультфільм про поні та дівчат з Евестрії, чому шаленою популярністю користуються ігри дівчата Еквестрії? Цікаво, які події серіалу так захопили мільйонну аудиторію в усьому світі.

Події серіалу про дівчат Еквестрії

У Еквестрії, казковому королівстві, населеному поні (звичайними (також відомими як «земні»), пегасами та єдинорогами), живе з домашнім дракончиком Спайком головна героїня серіалу — Твайлайт Спаркл, яка цілодобово проводить час у бібліотеці. Принцеса Селестія, вчитель Твайлайт, посилає її в містечко Понівіль дослідити феномен дружби. Там Твайлайт знайомиться з п'ятьма іншими поні: пацанкою Рейнбоу Деш, працьовитою Еплджек, гіперактивною Пінкі Пай, тихонею Флатершай та модницею Раріті.

Над Еквестрією нависає загроза: як і пророкували книги, з небес на землю спускається лиходійка Найтмер Мун, сестра Селестії. Відважні поні збираються в дорогу. По дорозі кожна демонструє позитивні якості, рятуючи весь загін. У момент фатального протистояння з'ясовується, що шістка поні уособлює легендарні Елементи Гармонії, здатні перемогти зло. Найтмер розкаюється у скоєному, і в Еквестрії запановує пасторальне щастя.

Твайлайт залишається в Понівілі зі свіжонабутими подругами. Наприкінці кожного епізоду поні доповідає принцесі (а заодно і юному глядачеві), що нового вона дізналася про дружбу.

Однак на початку другого сезону випадкова сварка поні у кам'яній статуї пробуджує Дискорда, бога Хаосу та давнього ворога Селестії і Місяця. Одного разу сестри вже перемогли його за допомогою Елементів Гармонії і перетворили на статую. Селестія терміново закликає подруг до палацу, бо вони нові носительки Елементів, а отже вони мають перемогти Дискорда. Той краде Елементи, але залишає підказку, згідно якої, ті заховані у королівському саду-лабіринті. Поні кидаються туди, але Дискорд затіває свою гру. Твайлайт та Раріті позбавляються рогів, а Рейнбоу Деш і Флатершай — крил. Після цього Дискорд розділяє їх в лабіринті і кожній поні доводиться діяти самостійно. Бог Хаосу обдурює кожну з них. Еплджек стає брехухою, бо як їй здається, це єдиний спосіб врятувати дружбу. Раріті здається, що всі хочуть забрати у неї величезний коштовний камінь, хоча насправді це звичайний кругляк. Пінкі Пай починає здаватися, що всі сміються за її спиною. Рейнбоу Деш зраджує подруг, бо їй здається, що напали на її будинок. Флатершай чинить опір довше за інших, але Дискорд насильно перетворює її на злобну поні. Твайлайт залишається одна і несподівано розуміє, що шарада розгадана невірно, і Елементи насправді знаходяться в Понівілі. Але застосувати їх марно, бо Дискорд зруйнував дружбу подруг. Твайлайт падає духом та збирається покинути Понівілль, однак старі листи до Селестії пробуджують у ній бажання боротися. Вона ділиться з подругами найкращими спогадами, і вони перемагають Дискорда.

Наступні серії так, як і у першому сезоні є побутовими, проте з'являється невелика відмінність: відтепер листи принцесі Селестії пише не тільки Твайлайт, але й інші герої серіалу. У фіналі Твайлайт та подругам доводиться відбивати навалу на Кантерлот армії чейнджлінгів-перевертнів на чолі з королевою Кризаліс, яка мала вигляд нареченої брата Твайлайт принцеси Кейденс.

У третьому сезоні головним антагоністом є узурпатор Кришталевої імперії — лиходій-єдиноріг Сомбра, місцевий Саурон, який має вигляд величезної тіні. Коли він та проклята їм на тисячу років імперія повернулися, шістці поні довелося відправитися туди на допомогу принцесі Кейденс та допомогти місцевим поні згадати про любов і світло у їхніх серцях, які знищують Сомбру. Наприкінці сезону за численні заслуги перед Еквестрією та за завершення заклинання Свірла Бороданя, легендарного чарівника, Твайлайт стає принцесою-алікорном, а Флатершай у тому ж сезоні сприяє наверненню Дискорда на бік добра.

У четвертому сезоні всім доводиться зіткнутися з серйозними труднощами та жертвами. Спочатку хвороба Дерева Гармонії — джерела елементів, яка змушують відмовитися від нього як від зброї з захисту Еквестрії, щоб воно вилікувалося. Потім кожній з подруг Твайлайт доводиться робити важкий вибір в умовах, коли важко відповідати своєму духу дружби та своєї чесноти. І, нарешті, навала Тирека та захоплення ним всієї магії поні Еквестрії змушує Твайлайт пробачити Дискорда, який зрадив їх і пожертвувати всією магією алікорнів, щоб перемогти ворога. Коли це відбувається, принцеса Твайлайт отримує новий будинок та нову місію - поширювати з подругами магію дружби по світу.

Феномен популярності дівчат з Еквестрії

На превеликий подив творців серіалу, стежити за пригодами поні стали не тільки дошкільнята, але й доросла чоловіча аудиторія.

Стаття у блозі Cartoon Brew про поганий стан справ у сучасній анімації викликала бурхливе обговорення. Завсідники сайту перейнялися теплими почуттями до мультфільму, розтягнувши його на цитати, меми та скріншоти. І понеслося — фан-сайт Equestria Daily щодня відвідує сотні тисяч фанів мультфільму, які називаються броні (від bro і pony).Клуб родителей ПОДРАСТЕМ, категория: Технологии

Новости по теме:
Лучшее видео
00:00:22

Как борется с похмельем Григорий Лепс

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:46:38

Рыжая. Серия 25

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:03:14

Митя Фомин ушёл из «Hi-Fi»

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:01:06

Мороженое с черносливом

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:02:09

Дай в глаз!

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:17:36

Ни Богу, Ни Черту

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:03:40

Компактная снаружи - просторная внутри

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:52:00

Fit-bo. Выпуск 53

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0
00:02:22

Анна Старшенбаум

 • Просмотры:
 • Всего комментариев: 0
 • Рейтинг: 0.0


Календарь беременности

Наш опрос
Сколько детей вы хотели бы иметь?
Всего ответов: 1182
Реклама на портале


Детские онлайн игры
Игра Сага о вампире. Ящик Пандоры
Игра: Сага о вампире. Ящик Пандоры
Игра flipit
Игра: flipit
Игра Bird Family
Игра: Bird Family
Игра They Came From Space
Игра: They Came From Space

Лучшие статьи

Четверг, 12 Январь 2017        Просмотров: 2055

Как выбрать стеклянные банки для закаток? Как выбрать стеклянные банки для закаток?
Дела житейские > Кулинария
Разница между банками состоит в их емкости. Здесь все зависит от ваших нужд, размера семьи, а также продуктов, которые используются для закатки.

Воскресенье, 19 Февраль 2017        Просмотров: 1909

Что нужно знать о заболеваниях, которые передаются половым путем Что нужно знать о заболеваниях, которые передаются половым путем
Семья > Интим
Заболевания, которые передаются половым путем, часто вводят людей в стопор, вызывают стеснение. Поэтому многие инфицированные порой откладывают поход к венерологу, усугубляя тем самым ситуацию. Все недуги передаются при сексуальном контакте, требуют незамедлительного лечения

Среда, 15 Февраль 2017        Просмотров: 1895

Как выбрать стульчик для кормления ребенка Как выбрать стульчик для кормления ребенка
Дети > Карапузы до года

Стульчик для кормления малыша – незаменимый атрибут в детском обиходе. Он не только позволяет ребенку полноценно участвовать в семейных обедах и ужинах, находясь на уровне со всеми. Такие стульчики делает процесс приема пищи легким и удобным.Вторник, 23 Май 2017        Просмотров: 1249

Интернет-магазин детских игрушек для малышей разного возраста Интернет-магазин детских игрушек для малышей разного возраста
Дети > От 3-х до 6-ти
В современном мире произошли большие изменения. Многочисленные интренет-магазины заменили обычные торговые лавки и центры, где продаются детские игрушки.

Понедельник, 23 Январь 2017        Просмотров: 1244

Новинка! Led рюкзак Mojo уже в Украине.
Здоровье > Спорт, фитнес
Если среди многолюдного потока в городе, ваше внимание привлечет тинэйджер с необыкновенным рюкзаком, ритмично светящимся в такт шага своего владельца, будьте уверены – это обладатель знаменитого американского бренда Mojo.

Четверг, 08 Июнь 2017        Просмотров: 1242

Первая коляска: секреты выбора Первая коляска: секреты выбора
Дети > От 1 года да 3-х
Качественная и удобная коляска – это не прихоть, а необходимость. Если она тяжелая, плохо маневрирует и не располагает удобным отсеком для аксессуаров и покупок, то ее использование не только не доставит радости, но и может стать причиной серьезных проблем со здоровье

Пятница, 27 Январь 2017        Просмотров: 885

Эротическое нижнее белье вернет страсть в отношения с мужем Эротическое нижнее белье вернет страсть в отношения с мужем
Семья > Интим
В начале семейных отношений, как правило, вспыхивает пожар эмоций и чувств. С годами многие пары замечают снижение интереса друг другу, а также спад сексуальных отношений. Заботы и проблемы преобладают над чувствами и желаниями. Многие женщины, прожившие несколько лет в браке, перестают быть загадочными и интересными. Теряют индивидуальность. Перестают быть «душой компании». Оседают дома, загружаясь домашними делами или проблемами на работе. Кроме этого, элементарно забывают о своей внешности. Может быть, пора вернуть былую страсть в отношения?

Понедельник, 02 Январь 2017        Просмотров: 851

А вы знаете, как выбирать платья для полных?
Красота > Уход за собой
С приходом зимних праздников, число дамских забот увеличивается в геометрической прогрессии

Вторник, 17 Январь 2017        Просмотров: 794

Синусит у детей: правильные методы лечения Синусит у детей: правильные методы лечения
Здоровье > Детские болезни
Для лечения орбитальных осложнений синусита у детей в основном применяется так называемая адекватная массивная парентеральная антимикробная терапия.